Wpis

sobota, 11 stycznia 2014

Warsztat i Konferencja w Opolu, czyli warto posłuchać mądrych ludzi

Drodzy specjalni! 

Już w styczniu (25-go, sobota) w opolskim akademiku Zaścianek odbędą się warsztaty "Efektywna praca z rodzicami - warsztat dla pedagogów, nauczycieli i psychologów". Jak zaplanowali organizatorzy - szkolenie przeznaczone jest dla studentów i studentek, którzy planują realizować się w zawodach: pedagog, psycholog, nauczyciel, wychowawca. W opisie zajęć nazwy tych zawodów stosujemy zamiennie. W zajęciach Instytutu mogą brać udział także osoby, które ukończyły powyższe kierunki na przestrzeni ostatnich dwóch lat.

Szczegółowy plan oraz informacje o sposobie przyjmowania zgłoszeń udziału znaleźć można tu: INSTYTUT POMOCY PROFESJONALNEJ.

BCI - Brain Computer Interfaces to nazwa Konferencji organizowanej przez Politechnikę Opolską. Brzmi mało oświatowo? W programie konferencji interesujący blok wykładów o nazwie Neurofeedback - Biofeedback - terapii z powodzeniem stosowanej w szkołach, również specjalnych (m.in. Zespół Szkół Specjalnych w Opolu). 

Konferencja odbędzie się 18 marca 2014 roku w Auli Politechniki Opolskiej przy ulicy Mikołajczyka (osiedle Armii Krajowej). Szczegółowy plan Konferencji wraz z rozkładem godzinowym i bieżącymi informacjami znajduje się na oficjalnej stronie Konferencji.

Zachęcamy Was do uczestnictwa i dzielenia się z nami relacjami z udziału.

Zespół specjalni.blox.pl

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
pasiecznik
Czas publikacji:
sobota, 11 stycznia 2014 22:26

Polecane wpisy

Kanał informacyjny
trwa inicjalizacja, prosze czekac...